Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII INCARCARE CARTUSE TONER SI RECONDITIONARE CARTUSE : Refill toner negru 50gr. - 6 buc, refill toner Brother CY - 1buc, refill toner Brother MG - 1buc, refill toner Brother MG - 1buc, refill Brother 423 - 8 buc, cartus TN 245 - 1 buc, refill Q6462 mare - 1 buc, range extender - 1 buc, chip HP 4730 set de 4 - 2 buc, chip HP 4730 negru - 2 buc
- Număr anunț
- DA25815926
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 MARACINENI (CUI 4654784)
- Furnizor / câștigător
- ELCAS SYSTEMS 2001 SRL (CUI 14028206)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.306,96 RON
- Valoare atribuită
- 2.306,96 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.