Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS CERNEALA COMPATIBIL HP 973X PRO 477DW NUMAR DE REFERINTA: 00143525 PRET DE CATALOG: 299,50 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30192113-6 Cartuse de cerneala (Rev.2) DESCRIERE: CARTUS NEGRU COMPATIBIL HP 973X L0S07AE PRO 477DW CARTUS COLOR COMPATIBIL HP CYAN 973X F6T81AE PRO 4... mai departe 1 buc. negru 1 buc galben 1 buc rosu 1 buc albastru
- Număr anunț
- DA25805337
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CALISTRAT HOGAS (CUI 4089109)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 30192113-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.198 RON
- Valoare atribuită
- 1.198 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.