Atribuită
Cumpărare directă
100861262 5946062012290 VOPSEA LAV INT ALBA DANKE 17.5L 73.78 2 Buc 100594046 3800738544336 VOPSEA DE UZ GENERAL 0.65 L ALB 7.98 20 Buc 100864802 5946062015543 EMAIL FAIN 0.75L GRI 13.19 2 Buc 100864800 5946062015567 EMAIL FAIN 0.75L NEGRU 13.19 2 Buc 101023346 5946041019586 THINNER S 509 D005 1 0.9L 8.82 4 Buc 100571137 3663602951834 PENSULA PLATA 80MM 6.30 2 Buc 100596296 3663602762652 *CORP NEON KENSA 2X18W IP20 43.70 4 Buc 100862114 6425170000003 CIMENT CEM II B LL 42.5N 40KG 15.13 1 Buc 100872999 5946043000025 ADEZIV CERESIT CM9 25KG 17.56 2 Buc 100869404 5945752000418 MORTAR TENCUIALA 40KG MANU 4 15.76 1 Buc 100868390 6425440000146 GLET IPSOS SATENGIPS 20KG 20.17 1 Buc
- Număr anunț
- DA25848048
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNOLOGIC SPIRU HARET (CUI 14505275)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 668,87 RON
- Valoare atribuită
- 668,87 RON
- Data publicării
- 24.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.