Atribuită Cumpărare directă

1. SIGMA A9511-1G ALBUMIN, HUMAN, 1X CRYSTALLIZED 1BUC x 864.9 RON 2. SIGMA C4706-2G TRIS(CARBOXYETHYL)PHOSPHINE & 1BUC x 328.69 RON 3. ALDRICH 274704-25ML NAFION PERFLUORINATED ION-EXCH RSN, 5 WT % SOLN IN LWR ALIPH ALC/H2O(20%), EW1100 2BUC x 373.18 RON 4. SIAL_NOU 242284-100ML Aniline - ACS reagent, >99.5% 1 BUC x 95.99 RON 5. SIAL G6257-100ML GLUTARALDEHYDE GRADE II 1 BUC x 124.46 RON 6. ALDRICH 520896-1G CHLOROPLATINIC ACID HYDRATE, 99.9+% METALS BASIS 1BUC x 686 RON 7. SIGMA R8759-500UN RIBONUCLEIC ACID TRANSFER TYPE X-SA*FROM BAKERS YEA 2BUC x 649.69 RON 8. MERCK CDUFBI001 BIOPAK UF CARTRIDGE (1/PK) 1 BUC x 1254.6 9. FLUKA 60218-500G POTASSIUM DIHYDROGEN PHOSPHATE, FOR MOLE CULAR BIOLOGY 1 BUC x 522.1 10. SIGMA P9666-1KG POTASSIUM PHOSPHATE DIBASIC: TRIHYDRATE MOLECULAR B 1BUC x 1127

Număr anunț
DA25805152
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.049,48 RON
Valoare atribuită
7.049,48 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.049,48 RON

din 7.049,48 RON estimat