Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare RCA pt auto BT05SVD ,serie sasiu UU1HSDCVG54232877 ,valabilitate 12 luni de la 28.06.2020 la 27.06.2021,prima de asigurare 611 lei si Asigurare CASCO pt auto BT06RGV,seriu sasiu TMBAG7NE1K0178452,valabilitate 12 luni de la 22.06.2020 la 21.06.2012,prima de asigurare 2360 lei.
- Număr anunț
- DA25808077
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.971 RON
- Valoare atribuită
- 2.971 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.