Atribuită Cumpărare directă

PERFORATOR METALIC 60 COLI- spital, CAPSATOR METALIC MARE 24/6,26/6,24/8,26/8, 50 COLI- spital, PERFORATOR METALIC 20 COLI-spital, CAPSE 24/6 1000 BUC/CUTIE- 267 ct spital- 40 ct upu, CUTIE ARHIVARE 538*382*275- spital, ELASTICE BANI- spital, CAPSE MARI 26/8 1000 BUC/ CUTIE- spital.

Număr anunț
DA25803797
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
SMART COMPACT SRL (CUI 38389143)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.748 RON
Valoare atribuită
1.748 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.748 RON

din 1.748 RON estimat