Atribuită Cumpărare directă

Intocmire documentatie tehnica pentru realizarea obiectivului de investiție: Modernizare str. Poienii - sat Pîraie și extindere modernizare str. Gherasim - sat Mălini

Număr anunț
DA25802355
Autoritate contractantă
COMUNA MALINI (CUI 6526587)
Furnizor / câștigător
NEOACTIV SRL (CUI 19333529)
Cod CPV
71322500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.000 RON
Valoare atribuită
39.000 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000 RON

din 39.000 RON estimat