Atribuită
Cumpărare directă
Chestionarul de evaluare a simptomelor copilului-4 (CSI-4) este un instrument de screening care evaluează cele mai prevalente tulburări psihiatrice manifestate la copii cu vârste între 7 şi 12 ani. Itemii cuprinşi în CSI-4 se bazează pe criteriile de diagnostic prevăzute de Asociaţia Americană de Psihiatrie (1994), în Manualul de diagnostic şi statistică a tulburărilor mentale (DSM). Continut pachet: 1. Chestionar de evaluare a simptomelor copilului-4, Manual de utilizare 2. Set de 25 de broşuri cu itemi, varianta pentru părinţi 3. Set de 25 de broşuri cu itemi, varianta pentru educatori 4. Set de 25 de foi de cotare 5. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia părintelui pentru scorurile de severitate a simptomelor, 7 ani, fete/ băieţi 6. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia părintelui pentru scorurile de severitate a simptomelor, 8-9 ani, fete/ băieţi 7. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia părintelui pentru scorurile de severitate a simptomelor, 10 ani, fete/ băieţi 8. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia părintelui pentru scorurile de severitate a simptomelor, 11- 12 ani, fete/ băieţi 9. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia educatorului pentru scorurile de severitate a simptomelor, 7 ani, fete/ băieţi 10. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia educatorului pentru scorurile de severitate a simptomelor, 8-9 ani, fete/ băieţi 11. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia educatorului pentru scorurile de severitate a simptomelor, 10 ani, fete/ băieţi 12. Set de 25 de formulare CSI-4, foaia edu
- Număr anunț
- DA25808784
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA TELEORMAN (CUI 18788247)
- Furnizor / câștigător
- COGNITROM S.R.L. (CUI 14033431)
- Cod CPV
- 33156000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,27 RON
- Valoare atribuită
- 672,27 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.