Atribuită Cumpărare directă

PHILIPS TV LED 32PFS4132/12 FHD Diagonala display 80 cm Tip TV Non Smart TV Tehnologie display LE... mai departe

Număr anunț
DA25814994
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "IULIU MANIU" CAREI (CUI 3896798)
Furnizor / câștigător
TEHNO SERVICE SRL (CUI 16509028)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122,86 RON
Valoare atribuită
1.122,86 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.122,86 RON

din 1.122,86 RON estimat