Atribuită Cumpărare directă

SOLUTIE GEAM 30*7.56; GALEATA+MOP 10*50.42; HARTIE IGIENICA 25*10.92; MATURA+FORAS 10*14.29; MOP 10*10.08; DETERGENT 10*31.09; LAVETE 5*84.03; PRONTO 15*13.45; SOLUTIE GRESIE 6*46.22; ODORIZANT 6*29.41.

Număr anunț
DA25812836
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA (PRIMARIA COMUNEI POIANA) (CUI 16371374)
Furnizor / câștigător
PODTEC SRL (CUI 10256872)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.634,45 RON
Valoare atribuită
2.634,45 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.634,45 RON

din 2.634,45 RON estimat