Atribuită Cumpărare directă

Curs pregatire profesionala si cazare Mamaia in perioada 19-26 iulie - 2 persoane

Număr anunț
DA25799888
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.485,16 RON
Valoare atribuită
12.485,16 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.485,16 RON

din 12.485,16 RON estimat