Atribuită
Cumpărare directă
0087 Detergent pardoseli ceramica,"side profesional" curata si parfumeaza incaperea, ambalaj 1L BUC 200 BUC X 2,64 528,57 30718 RAPIDO curatare bai, ambalaj 750gr anticalcar pentru curatare piatra si rugina, cu pulverizator BUC 100 X 4,53 452,86 AERO-01 Rezerva spray airoma 270 ml "cool" improspateaza aerul BUC 100 X 14,71 1471,43 OWA Odorizant wc activ cos pin cu agatatoare BUC 300 X1,17 349,84 AZV200STDP Prosoape pliate "v", verde , 1 str, 250x210 mm, 200 buc/pac BUC 300 X 1,94 582,86 MATURA3 Matura vals clasic cu coada metalica 1,1m rosie BUC 25 X 6,06 151,50 MSORG Matura sorg pentru exterior BUC 25 X 10,95 273,75 COADA5 Coada de lemn filetata, 1.2m pentru mop BUC 30 X 1,36 40,71 PERIEWCS1 Perie plastic wc saturn cu suport BUC 15 X 3,73 55,93 2106 Sapun lichid floral 0.5L, cu pompita BUC 100 X 4,14 414,00
- Număr anunț
- DA25806403
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.321,45 RON
- Valoare atribuită
- 4.321,45 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.