Atribuită Cumpărare directă

VERIFICARE RETEA SPRINKLERE de 2 ori pe an (iunie si decembrie)

Număr anunț
DA25842158
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET "GONG" SIBIU (CUI 4582963)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI 14657400)
Cod CPV
50413200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,70 RON
Valoare atribuită
164,70 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,70 RON

din 164,70 RON estimat