Atribuită
Cumpărare directă
MODIFICARE SOLUȚIE CONSTRUCTIVĂ AUTORIZATĂ CU A.C. NR. 158/27.02.2008, A.C. NR. 904/23.06.2016, A.C. NR. 1404/07.10.2019 REABILITARE, REPARAȚIE CAPITALĂ ȘI CONSOLIDARE CĂMIN VII HAȘDEU Etape: 1. Certificat de urbanism 2. Întocmire documentații și obținere avize solicitate prin certificatul de urbanism 3. Scenariu securitate la incendiu actualizat 4. Actualizare expertiză tehnică 5. Întocmire documentație și obținere autorizație de construire – faza D.T.A.C. 6. Întocmire proiect tehnic, detalii de execuție, caiet de sarcini, fișe tehnice – faza P.T./D.D.E./C.S. 7. Liste de cantități și devize pe categorii de lucrări 8. Deviz general actualizat
- Număr anunț
- DA25823702
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- CODPROIECT SRL (CUI 15344320)
- Cod CPV
- 71200000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.000 RON
- Valoare atribuită
- 59.000 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.