Atribuită
Cumpărare directă
• Este recomandata pentru uz profesional, cu o montare rapida si sigura; • Corespund standardelor Europene DIN EN 1004 pentru schele mobile; • Fabricata din aluminiu de cea mai buna calitate, usor de montat si folosit; • Este aprobata si certificata TUV; • Aceasta schela este una usoara si usor de manevrat datorita unui sistem patentat de prindere rapida; • Sarcina maxima suportata de aceasta este de 280 kg; • Platforma schelei poate fi ajustata din 25 in 25 cm fara a se modifica schela; • Detalii tehnice: Greutate: 264 kg; Dimensiune platforma: 0.75 x 2.00 m; Sarcina maxima: 280 kg; Inaltime maxima de lucru schela: 14.4 m; Roti: Da; Dimensiune schela: 0.75 x 2.00 m; Inaltime schela: 13.40 m; Inaltime platforma: 12.40 m; Suprafata ocupata la sol: 0.85 x 2.10 m;
- Număr anunț
- DA25860639
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
- Furnizor / câștigător
- ALTDORF TEHNIK SRL (CUI 24211269)
- Cod CPV
- 44212310-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.760 RON
- Valoare atribuită
- 11.760 RON
- Data publicării
- 26.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.