Atribuită Cumpărare directă

Toner pentru imprimanta Canon MF 633CDW

Număr anunț
DA25807923
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI 8615184)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,68 RON
Valoare atribuită
207,68 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,68 RON

din 207,68 RON estimat