Atribuită
Cumpărare directă
Pansament hidrocelular cu o constructie din trei straturi formate dintr-o spuma poliuretanica groasa si moale prinsa intre un film poliuretanic la exterior si o pelicula de argint la interior care actioneaza ca o bariera antibacteriana. Super absorbant.Dimensiuni: 10x10cm -10buc/cutie
- Număr anunț
- DA25811736
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- CRISMED SRL (CUI 17750635)
- Cod CPV
- 33141110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.367 RON
- Valoare atribuită
- 1.367 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.