Atribuită Cumpărare directă

Hartie igienica roz, 2 straturi, 40 buc/bax, Onda bax 6 Hartie igienica alba, 2 straturi, 10 role/set, Alint set 14 Odorizant toaleta 55 g, Sano Bon buc 12 Saci menajeri 50/70, 35L, 20buc/set, rezistenti HD-LD set 91 Saci pentru pubele 240L, 10buc/set, 110x115cm, ultrarezistenti LDPE set 18 Pungi pentru congelator, 1 kg, 500 buc / set set 2 Crema de curatat 500 ml, Cif buc 2 Sapun lichid 5L, diverse arome, Erix bidon 17 Detergent vase 5L, Hillox bidon 5 Laveta abraziva, 3 buc / set, 14.3 x 15 cm set 3 Detergent pentru gresie 5L, Expertto bidon 4 Detartrant cu miros floral 1L Erix buc 8 Hartie igienica parfumata, 3 straturi, 8 role/set, El Capitan set 2 Lavete umede, color, 16x15.5cm, 3buc/set set 6 Detartrant cu miros floral 1L Erix buc 6 Saci pentru pubele 120L, 10buc/set, 70x105cm, ultrarezistenti LDPE set 45 Burete sarma, 3buc/set set 7 Dezinfectant WC Domestos 750 ml buc 5 Detergent automat, 20 kg, Dero Ozon+ punga 1 Mop plat bumbac 40cm, cu buzunare, coada aluminiu telescopica buc 3 Rezerva mop bumbac 250g buc 5 Alcool sanitar 500ml 70% Alcomad buc 8 Solutie pentru inox cu pulverizator, 500 ml, Cif buc 4 Triumf solutie frigidere 500 ml buc 4 Perie curbata pentru curatat piscina buc 4 Coada lemn 1.2m buc 4 Detergent pentru gresie si faianta 5L, Erix bidon 4 Rezerva solutie geamuri 500 ml, Clin buc 12 Detartrant Expertto 5L bidon 6 Prosoape in "V", hartie verde, 1 strat, 200 buc/set, Office-Products set 200 Prosop hartie alba, 2 straturi, 100 m rola 4 Rezerva mop plat b

Număr anunț
DA25807654
Autoritate contractantă
COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI 4701070)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.332,58 RON
Valoare atribuită
3.332,58 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.332,58 RON

din 3.332,58 RON estimat