Atribuită
Cumpărare directă
PARCHET = 72MP ; FOLIE = 75 MP; PLINTA = 15 BUC; NADE = 14 BUC; COLTARE INTERIOR = 4 BUC; TRECERE = 2 BUC; SPUMA = 2 BUC; DOP = 1010 BUC; DIBLURI = 20 BUC; TRAFALET = 1 BUC; REZERVE = 10 BUC; VOPSEA= 1 BUC; DILUANT 2 BUC; VOPSEA 3 IN 1 = 1 BUC; PENSULA = 1 BUC; FINAL = 2 BUC
- Număr anunț
- DA25801167
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Constantin Dobrescu (CUI 5050549)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 44191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.319,33 RON
- Valoare atribuită
- 3.319,33 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.