Atribuită Cumpărare directă

Membrane filter CA (celulose acetate) 0,45um, diam 47 mm, 9 buc x 170.30= 1532.70 lei

Număr anunț
DA25814920
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
Furnizor / câștigător
CELERA CHEMIE SRL (CUI 36165468)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.532,70 RON
Valoare atribuită
1.532,70 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.532,70 RON

din 1.532,70 RON estimat