Atribuită
Cumpărare directă
trafalet - 1 buc x 21.85 lei trafalet - 1 buc x 16.81 lei kober 0.75 litri - 2 buc x 15.97 lei pensula - 2 buc x 2.10 lei incuietoare birou - 5 buc x 6.72 lei pensula - 2 buc x 3.36 lei pensula - 2 buc x 7.56 lei diluant d551 0.9 litri - 3 buc x 9.24 lei kober brun 10 litri - 1 buc x 184.87 lei ipsos 2kg - 1 buc x 1.68 lei trafalet - 1 buc x 15.97 lei silicon - 1 buc x 14.29 lei lacat - 1 buc x 14.29 lei glet ct 126 20kg - 1 buc x 26.05 lei diluant universal 0.9 litri - 2 buc x 5.88 lei vopsea lavabila interior 8.5 litri - 1 buc x 85.71 lei
- Număr anunț
- DA25806151
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512,61 RON
- Valoare atribuită
- 512,61 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.