Atribuită Cumpărare directă

MENTOL = 200GR SULF = 100GR BENZOAT DE BENZIL = 300GR PERHIDROL = 1000GR VASELINA = 3000GR TALC = 2000GR OXID DE ZINC = 1000GR GLICERINA = 1000GR

Număr anunț
DA25821915
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
NORD PHARMA SRL (CUI 14477809)
Cod CPV
33692600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,50 RON
Valoare atribuită
243,50 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,50 RON

din 243,50 RON estimat