Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE- INTRERUPATOR PT ALSU-1 BUC,TUB LED 9W/6400K-8 BUC,SURUB AUTOF.4.2*32 CAP PLAT+SAIBA-10 BUC,CAPAC DOZA FI 85 CU CLEMA-5 BUC,PRIZA ST 2CP ALB SEDNA-5 BUC,DIBLU RAPID AUTOPERF.PT G-C 14.5*32-8 BUC,CORP NEON 4*18W-2 BUC,SPUMA PAI HAUSER 750ML VARA-1 BUC ADAPTOR 3CP DELTA-2 BUC,PRELUNG.3P 3M IPEE-2 BUC,PRELUNGITOR 3P 5M-2 BUC,SCOABE CONSTRUCTII 8-30 BUC,CUIE 15-3 KG,CUIE 18-2 KG,ADAPTOR TENSIUNE UNIV.-3 BUC,IZOFLOOR 5MM 1.0*0.5 5MP/10PL/BAX-1 PL,BATERIE PANASONIC LR03/20SET-6 BUC CUIE 6 GROASE-3 KG,GIACOMINI ROBINET 1/2 EI-1 BUC,RAMA WC MONO ALB-1 BUC,LAVABIL ECOPLAST 15L+3L AMORSA-2 BUC,BANDA ADEZIVA 50M/50MM-2 BUC,CT 126 20KG-2 SACI,PLASA FIBRA 160G/MP-10 MP,SMIRGHEL P120-5 M,CM 11 25KG-1 SAC,BIDINEA 170*65MM LEMN FIR NATURAL-1 BUC,PENS.LATA 50MM-1 BUC,BANDA FIBRA 90M-1 BUC,DANKE 0.75L ALB-1 BUC,SET ZUGRAVIT NR 56-1 BUC,REZERVA TRAF.LACUIT 110MM-1 BUC,GRESIE VEINS BEIGE 33*33 1.63MP/CUT-1.09 MP SIFON EXT LAV 5/4/32/40MM+VENTIL-1 BUC,SET FIX WC 10*80-1 BUC,APLICA 1/2 ADE-1 BUC
- Număr anunț
- DA25820242
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.688,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.688,20 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.