Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Hartie de copiator Business A4 pentru CENTRUL DE EXCELENTA IN AFACERI - PARC MUNICIPAL VEST . Caracteristicile si structura o recomanda pentru aplicatii zilnice in volume mari. Aplicatii: coli cu antet, scrisori, oferte, aplicatii zilnice interne si externe, trimise prin posta sau fax. Gramaj: 80 g/mp. 500 coli/top
- Număr anunț
- DA25806316
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 599,50 RON
- Valoare atribuită
- 599,50 RON
- Data publicării
- 17.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.