Atribuită Cumpărare directă

BANDA TEFLON MARE BATERIE LEBADA CREM NIPLU ZN 2" ROBINET COLT 1/2*1/2 ROBINET BILA 2 I-I ROBINET BILA 2" IE RACORD TIP C PTR ROB

Număr anunț
DA25800111
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
FAVICOM S.R.L. (CUI 12155840)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,61 RON
Valoare atribuită
675,61 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,61 RON

din 675,61 RON estimat