Atribuită
Cumpărare directă
100592330 3663602811893 DISC TAIERE INOX 125X1.0X22.2 3.3 5 Buc 100870371 3150264920914 AMORTIZOR USA THIRARD GRI MAX 80KG 140.34 2 Buc 100655823 3663602739784 SURUB CAP HX PIULITA INOX M6X80 10B 11.43 2 Buc 100863096 3663602253969 MIX PIULITE SAIBE 27.73 0.06 Buc 100862572 3663602253747 MIX SURUBURI GIPS CARTON 23.53 0.02 Buc
- Număr anunț
- DA25813835
- Autoritate contractantă
- Administratia Pietelor Agroalimentare S.A. (CUI 10843605)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 322,47 RON
- Valoare atribuită
- 322,47 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.