Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant alcoolic pt maini ASEPTOMAN MED- flacon 1L =100 buc si Servetele dezinfectant cu alcool =100 buc

Număr anunț
DA25806901
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.597 RON
Valoare atribuită
11.597 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.597 RON

din 11.597 RON estimat