Atribuită Cumpărare directă

Statie de lucru cu monitor conform cerinte din anunt ADV1152038 si oferta transmisa mail in 16.06.2020.

Număr anunț
DA25818656
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VALCEA (CUI 2540570)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,74 RON
Valoare atribuită
1.848,74 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,74 RON

din 1.848,74 RON estimat