Atribuită
Cumpărare directă
Plasturi naturali rotunzi, se aplica pacientului dupa recoltare sange. -diametru 25 mm -hipoalergici, sterili -rezistenti la apa AMBALARE: Cutie x 100 buc. Produsul va fi insotit la livrare de declaratie de conformitate CE, certificat de calitate si ISO producator. Ambalare si etichetare conform standardelor ANMDM. Vacutainer Biochimie cu volum de 6 ml, siliconat, steril in interior, cu accelerator de coagulare CLOT ACTIVATOR sau NO ADDITIVE (fara aditiv). Va rugam sa specificati in comanda una dintre cele 2 optiuni: cu CLOT ACTIVATOR sau FARA ADITIV. Dimensiunea tubului: 13x100 mm, capac rosu. Mod de ambalare: 100 bucati / cutie, 1.000 buc / carton. Pe tub/cutie sunt inscriptionate: volumul, dimensiunile tubului, tipul si codul, numarul lotului de productie , numele producatorului, mentiunea "Sterile" si data expirarii. Marcaj CE. Existenta vidului predeterminat asigura recoltarea cantitatii necesare de sange de la pacient. Produsul este insotit de certificatul de calitate si ISO de la producator. Ace Vacutainer verzi 21 G x 1 1/2" (0.8 mm x 40 mm). Ace duble pentru recoltarea sangelui in vid, sterile. Ambalaj - cutie x 100 buc. Produsul va fi insotit la livrare de declaratie de conformitate CE, certificat de calitate si ISO producator. Ambalare si etichetare conform standardelor ANMDM
- Număr anunț
- DA25799133
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374415)
- Furnizor / câștigător
- NOVA FIT 2000 SRL (CUI 15178082)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.240 RON
- Valoare atribuită
- 1.240 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.