Atribuită Cumpărare directă

Sistem PC Descriere Sistem PC Dell Vostro Desktop 3671, Intel Core i3 3.6 GHz, 8GB, 1TB Intel Core i3-9100 (4-Core, 6MB Cache, 3.6GHz pana la 4.2GHz cu Intel Turbo Boost Technology), 8 GB, 1 TB, Intel HD Graphics, 2 x USB 3.0, 1x Universal Audio Jack, Rear I/O ports: 4x USB 2.0, 1x Gigabit Ethernet, 1x HDMI, 1x VGA, 1x 3-stack audio jacks, DVD, Mouse si tastatura Dell incluse Monitor AOC E2270, Full HD, 21.5 inch, TN, VESA 21.5 inch, TN, LED, desktop, wide (16:9), 1920 x 1080, 5 ms, VGA, HDMI, stand, negru UPS NJOY Keen 1000, 1000 VA/600W, Line-interactive, 4 Prize Schuko cu Protectie, Repornire Automata, Reglaj Automat al Tensiunii Garantie sistem 12 luni. Comanda minima 10 bucati

Număr anunț
DA25819353
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.127,50 RON
Valoare atribuită
23.127,50 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.127,50 RON

din 23.127,50 RON estimat