Atribuită Cumpărare directă

IDEALAST 12 cm x 5 m. Faşă elastică pentru compresie moderata, culoare albă TVA 9%" Buc 20x11.35 lei OMNIFIX elastic 20 cm x 10 m. Plasture pentru fixare pe suport de material neţesut Buc 20x28.90 lei OMNISTRIP 6 x 101 mm. Plasture pentru inlocuirea suturilor chirurgicale, 2 folii x 5 benzi/plic. 50 plicuri/cut Cut 5x 175.44 lei Pansamente adezive sterile 10cmx25cm Buc 100x1.95 lei

Număr anunț
DA25808551
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.877,20 RON
Valoare atribuită
1.877,20 RON
Data publicării
17.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.877,20 RON

din 1.877,20 RON estimat