Atribuită
Cumpărare directă
SISTEM DESKTOP PROIECTARE; Cooler CPU Scythe Mugen 5 Hard disk Seagate BarraCuda 2TB SATA-III 7200RPM 256MB SSD ADATA XPG Gammix S11 Pro 512GB PCI Express x4 M.2 2280 Procesor AMD Ryzen 9 3900X 3.8GHz Placa de baza ASUS PRIME X570-P Sursa Seasonic Focus GX, 80+ Gold, 650W Memorie HyperX Fury Black 32GB DDR4 3200MHz CL16 Dual Channel Kit Carcasa Deepcool Matrexx 55 Mesh ADD-RGB 4F Placa video Gainward GeForce RTX 2070 SUPER Phoenix V1 8GB GDDR6 256-bit Serviciu Asamblare Microsoft Office Home and Business2019, engleza-electronica Windows 10 pro,64 bit, engleza- electronica
- Număr anunț
- DA25813620
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI 1154)
- Furnizor / câștigător
- EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI 32458350)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.350 RON
- Valoare atribuită
- 9.350 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.