Atribuită Cumpărare directă

SIGURANTA DIF.1P+1N 16A 10MA-SCHNEIDER 1BUC X 121.0084

Număr anunț
DA25815273
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 VATRA DORNEI (CUI 18262640)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,01 RON
Valoare atribuită
121,01 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,01 RON

din 121,01 RON estimat