Atribuită
Cumpărare directă
Solicitant: Drept ; Responsabil achizitie: Lupulescu Florin Banda adeziva antiderapanta reflectorizanta (negru / verde) 50mm*15m Ideala pentru amenajarile interioare si exterioare, in spatii intens circulate, unde exista pericol de alunecare. Vizibila si in timpul noptii. Culoare :negru/verde Banda adeziva pentru delimitare/avertizare (galben / negru) 48 mm*33 m Ideala pentru marcarea locurilor periculoase Rezistenta la fluctuatii de temperatura Culoare :galben/negru
- Număr anunț
- DA25816019
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 44424200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,20 RON
- Valoare atribuită
- 208,20 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.