Atribuită
Cumpărare directă
Webinar „EXPERT ACHIZITII PUBLICE” - curs derulat online, în format audio-video, live, în perioada 6-10 iulie 2020. La finalul cursului se va elibera un certificat de absolvire cu un număr de 40 de ore și supliment descriptiv pentru atestarea competențelor.
- Număr anunț
- DA25811861
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR LOCAL DE EVIDENTA A PERSOANELOR BRASOV (CUI 17773744)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare atribuită
- 1.380 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.