Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA VA RUGAM SA RESPECTATI CONDITILE DE LIVRARE DEOARECE AVEM DOUA PUNCTE DE LUCRU SI MAI MULTE GESTIUNI. MULTUMESC.

Număr anunț
DA25817171
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
Cod CPV
33692300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004 RON
Valoare atribuită
2.004 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
19.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.004 RON

din 2.004 RON estimat