Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare Bon consum colectiv 3/2 A4 100F NL3/A4100 CAR 2 2.7 Ordin deplasare A5 FV NL22 CAR 2 2.7 Plic C4 siliconic 90g 138303 Buc 100 0.17 Cutie arhivare 20cm Tipo Rex CA-20CM Buc 30 2.85 Elastice bani 40mm 1kg/punga 2578 Buc 1 25 Foarfeca doua culori 21 cm, blister 6008 Buc 1 5.71 Pix Pensan Triball albastru 1003A Buc 60 0.71 Pix Bic Orange Fine albastru 1199110111 Buc 60 1.2 Pix corector cu uscare rapida, varf metalic, 7 ml Pelikan 335885 Buc 4 5.16 Aracet 125ML DACO AT125 Buc 3 2.5 MINA CREION 0.7 2B MICRO 8697433850016 Buc 1 0.9 Clips pt. hartie 51 mm 12buc/cut, CENTRUM 81833 Buc 1 8.25 Pix gel cu mecanism UNI UMN-207 Signo, negru (b x UMN-207 BLACK Buc 12 5.5 Pix gel cu mecanism UNI UMN-207 Signo, rosu (b x 1 UMN-207 red Buc 10 5.5 Clips pt. hartie 41mm 12buc/cut, CENTRUM 81832 Buc 2 5.2 PERFORATOR TRANSPARENT P-811T NOKI P-811T Buc 1 6.5 Biblioraft plastifiat 5.5cm rosu NOKI 56412-080 Buc 5 5.96 Biblioraft plastifiat 5.5cm albastru NOKI 56412-130 Buc 2 5.96 Biblioraft plastifiat 7.5cm alb NOKI NK5641101 Buc 6 5.96 Biblioraft plastifiat 7.5cm albastru inchis NOKI 56411-140 Buc 4 5.96
- Număr anunț
- DA25812612
- Autoritate contractantă
- COMUNA MÂRȘANI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4711448)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI 16065251)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 535,12 RON
- Valoare atribuită
- 535,12 RON
- Data publicării
- 18.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.