Atribuită Cumpărare directă

Achzitie cartus toner Lexmark MS 810/812 52D2H00 – 25000 copii-4 buc

Număr anunț
DA25813004
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857,12 RON
Valoare atribuită
857,12 RON
Data publicării
18.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857,12 RON

din 857,12 RON estimat