Atribuită
Cumpărare directă
Folii protectie A4 200 buc=12,- lei; fluid corector 12 buc = 19.80 lei; pix cu mec. 12 buc = 6.6 lei; banda adez. 25mm 6 buc=9.12 lei; banda adez. 48mm 6 buc = 16.5 lei; biblioraft pvc 5cm 50 buc = 245,- lei; biblioraft 7cm 20 buc = 98,- lei; post-it index 5set= 9.75 lei
- Număr anunț
- DA25832691
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIBIU (CUI 14387889)
- Furnizor / câștigător
- ROSIDEL S.R.L. (CUI 3592284)
- Cod CPV
- 30191000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 416,77 RON
- Valoare atribuită
- 416,77 RON
- Data publicării
- 22.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.