Atribuită Cumpărare directă

Lexmark 50f2u0 Ultra High Yield Return Program Toner Cartridge for MS410d / MS410dn / MS510dn / MS610de / MS610dn / MS610dte - 20,000 pages ORIGINAL LEXMARK, CARTUS TONER XEROX WC 3615 PHASER 3610 106R02721 5900 PAG WORK CENTRE 3615 ORIGINAL OEM

Număr anunț
DA25843561
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI 21102615)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.019 RON
Valoare atribuită
1.019 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.019 RON

din 1.019 RON estimat