Atribuită Cumpărare directă

5 buc -Amorsa de perete 1l, 12 buc-Diluant 900ml, 27 buc-Grund GRI 750ml, 4 buc-Pensula latime 100mm cu maner pvc, 2 buc-Pensula latime 25mm, 2 buc-Pensula latime 40mm, 2 buc -Trafalet latime 10 cm, d=84mm. compozitie poliacril, 24 buc-Vopsea lavabila alba efect antimucegai si antimicrobian cutie 15l, 27 buc-Vopsea email alchidica pentru metal, de culoare GALBEN MUSTAR, 4 buc - Banda imbinare rigips rola 45 m

Număr anunț
DA25849294
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BOTOSANI (CUI 17093020)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.445,69 RON
Valoare atribuită
3.445,69 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
29.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.445,69 RON

din 3.445,69 RON estimat