Atribuită Cumpărare directă

Fermoar plastic detasabil 80cm

Număr anunț
DA25823942
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
AS CLEAN ZONE SRL (CUI 33208599)
Cod CPV
39525000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220,50 RON
Valoare atribuită
1.220,50 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
22.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220,50 RON

din 1.220,50 RON estimat