Atribuită
Cumpărare directă
Piese si consumabile pentru compresoare Bottarini si uscatoare Samaras - filtru aer compresor tip KSA 15/pret unitar 95 lei/3 buc - filtru ulei compresor tip KSA 15/pret unitar 180 lei/3 buc - filtru separator aer-ulei compresor KSA 15/pret unitar 370 lei/3 buc - ulei compresor KSA 15/ pret unitar 48 lei/15 litri - purja automata temporizata, pret unitar 520 lei/buc/ 2 buc - termostat compresor 71 grade C pentru compresor KSA 15/pret unitar 420 lei/1 buc - bucsa pentru valva 3 cai, 2 in-1 out, pret unitar 95 lei/ 1 buc - cartus filtrant tip M/pret unitar 390 lei/2 buc - cartus filtrant tip S/pret unitar 390 lei/2 buc - cartus filtrant tip A/pret unitar 390 lei/2 buc
- Număr anunț
- DA25818571
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
- Cod CPV
- 42124330-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.550 RON
- Valoare atribuită
- 6.550 RON
- Data publicării
- 19.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.