Atribuită Cumpărare directă

Biblioteca Irim Clara , 137,5x33x143,5 cm, Sonoma Dark [3800940199980]

Număr anunț
DA25836845
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ROMULUS FABIAN VARADIA (CUI 29022031)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.789,83 RON
Valoare atribuită
2.789,83 RON
Data publicării
23.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.789,83 RON

din 2.789,83 RON estimat