Atribuită
Cumpărare directă
Pachet accesorii STIHL - SCAN 72 : - Cap pentru cosit 46-2 = 10 x 114,00 - Cap pentru cosit 46-2 = 6 x 114,00 - Cutit defrisat STIHL 250-3 = 4 x 97,00 - Cutit defrisat STIHL 300-3 = 4 x 121,00 - Cutit defrisat STIHL 350-3 = 4 x 140,00 - Cutit defrisat STIHL 350-3 Special = 4 x 179,00 - Rola fir STIHL 2,7 x 869 m = 4 x 375,00 - Lant pt.lama 40 cm = 4 x 58,00 - Lama 40 cm = 2 x 149,00 - Pila pentru ascutit = 4 x 8,00
- Număr anunț
- DA25839357
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 16310000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.034 RON
- Valoare atribuită
- 6.034 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.