Atribuită Cumpărare directă

Scutece adulti clasic large- 24 x 43.50= 1044 lei Scutece adulti clasic xl- 24 x 46.5 =1116 lei Scutece adulti active cl large chilot- 6 x54.90 =329.40 Seni lady plus -32x 8.25 =264 lei Manusi examinare nitril violet s- 20x 20 =400 lei, nitril violet m- 20 x20 =400 lei, nitril violet l- 40 x20 =800 lei . TINE LOC DE COMANDA!

Număr anunț
DA25849442
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.353,40 RON
Valoare atribuită
4.353,40 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.353,40 RON

din 4.353,40 RON estimat