Atribuită Cumpărare directă

PRODUS FIERT SI AFUMAT AMBALAT IN VID, 1 BUC ˜ 0.35 KG : 129 kg la um01517 sihlea si 42 kg la um02243 rm.sarat.

Număr anunț
DA25820867
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01517 (CUI 4447371)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.599,90 RON
Valoare atribuită
4.599,90 RON
Data publicării
19.06.2020 00:00
Data finalizării
24.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.599,90 RON

din 4.599,90 RON estimat