Atribuită Cumpărare directă

Capac WC buc 3 x 16.8 Surub torbant 6x50 buc 24 x 0.21 Furtun scurgere buc 3 x 5.04 Piulita m 6 buc 20 x 0.034 Capac WC cu burete buc 3 x 15.97

Număr anunț
DA25852886
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA GRIGORE MIHAESCU (CUI 29045000)
Furnizor / câștigător
CONFERCHIM SRL (CUI 17430215)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,15 RON
Valoare atribuită
119,15 RON
Data publicării
25.06.2020 00:00
Data finalizării
30.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,15 RON

din 119,15 RON estimat