Atribuită Cumpărare directă

Braun cutie cu 10 flacoane

Număr anunț
DA25848493
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Galati (CUI 7465720)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33692510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,80 RON
Valoare atribuită
283,80 RON
Data publicării
24.06.2020 00:00
Data finalizării
25.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

283,80 RON

din 283,80 RON estimat