Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparatii constand in :- inlocuit supape chiulasa. Materiale utilizate: ulei castrol edge 9 litri=378.18 ron , filtru ulei 1buc=46.22 ron, antigel 4 litri=67.24 ron, axa came 1buc=1554.62 ron,set tacheti 1 buc=546.22 ron, supapa admisie 5 buc=210.10 ron, supapa evacuare 5 buc= 231.10 ron, garnitura chiulasa 1 buc=235.29 ron, garnitura capac 1 buc=79.83 ron, simering ax 1 buc=46.22 ron, pinion arbore 1 buc=462.18 ron, pinion ax 1buc=546.22 ron, fulie arbore 1 buc=655.46 ron, epurator gaze 1buc= 235.29 ron, bujii 5 buc=231.10 ron. Total manopera 2500 ron. Total piese 5525.27 ron.
- Număr anunț
- DA25835580
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- G&G MOTORS SRL (CUI 22407120)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.025,27 RON
- Valoare atribuită
- 8.025,27 RON
- Data publicării
- 23.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.